Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to ciężka i pełna codziennych wyzwań praca, która może przynosić nie tylko satysfakcję, ale także dodatkowe wydatki. Początkujący przedsiębiorcy często jednak nie posiadają żadnych dochodów, dlatego nie mają dokumentów, które są potrzebne do banku. W takiej sytuacji pomocnym rozwiązaniem są kredyty dla firm bez zaświadczeń

Jak uzyskać kredyt firmowy bez zaświadczeń?

Przede wszystkim, przedsiębiorca musi udać się do parabanku, który jest w stanie udzielić odpowiedniego kredytu, już od pierwszego dnia działalności i nie wymaga żadnych zaświadczeń. Zwykle tradycyjne banki przejawiają bardzo dużo warunków oraz restrykcyjne podejścia wobec młodych przedsiębiorców. Parabanki żądają co prawda kilku dokumentów, jednak każdy przedsiębiorca je posiada. Do tych dokumentów można zakwalifikować:

– dane firmy, tj. NIP, REGON;

– Biznesplan,

– wypis z Centralnej Ewidencji Gospodarczej

– formularz z parabanku

Po dostarczeniu, wszystkich potrzebnych dokumentów, można otrzymać środki i przeznaczyć je na rozkręcenie biznesu, zakup urządzeń biurowych lub produkcyjnych, a także wyposażyć odpowiednio swoje biuro. Należy jednak pamiętać o tym, że kredyty dla firm bez zaświadczeń, mają stosunkowo wysokie oprocentowanie, dlatego trzeba być pewnym swojego biznesu i wiedzieć, w jaki sposób spłaci się zobowiązanie finansowe. Przedsiębiorcy pożyczają pieniądze bardzo chętnie, ale dużo trudniej wygląda sytuacja ze spłatą. Właśnie dlatego ważne jest dokładne przemyślenie swoich planów biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *